ONUR ŞAN DİZGİNLERİ ELE ALDI!

Cevapla
Kullanıcı avatarı
moments
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Mesajlar: 5033
Kayıt: 14 Ağu 2008, 19:14
Konum: Almanya
İletişim:

ONUR ŞAN DİZGİNLERİ ELE ALDI!

Mesaj gönderen moments » 07 Eki 2008, 15:31

Resim
ONUR ŞAN DİZGİNLERİ ELE ALDI!

Seda Sayan Kocasının Kendisine Yasakladığı Şeyi Açığa Vurdu. Seda Sayan'ın Eşi Onur Şan Ona İnterneti Yasaklamış... Ama Seda'nın Canı Sıkılmasın Diye...

Seda Sayan KOCASININ KENDİSİNE YASAKLADIĞI ŞEYİ AÇIĞA VURDU. Seda Sayan'IN EŞİ ONUR ŞAN ONA İNTERNETİ YASAKLAMIŞ... AMA SEDA'NIN CANI SIKILMASIN DİYE...
Seda Sayan'ın programına konuk olan Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan, artık magazin programlarını izlemediklerini söylediler.


Geçtiğimiz hafta sonu ' Durmaksızın yemek yedi' şeklinde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirten Altuğ ' Bayramdı, bir gazeteci arkadaş fotoğrafımızı çekti. Ama sanki ben sürekli yemek yiyormuş gibi gösterildi. Artık hakkımızda çıkan yalan yanlış haberler yüzünden magazin programı izlemiyoruz' dedi.Yağmur Atacan ise eskiden her haber çıktığında büyüklerinin kendisini ' Bu haber doğru mu' diye aradıklarını belirterek 'şimdi onlar bile artık aramaz oldu' dedi.

Bu sözler üzerine Seda Sayan'da bu tür haberlerin daha çok sanatçıyı incitmek için yapıldığını belirterek eşinin kendisine internet sitelerini bile yasakladığını söyledi.
Ve… Birgün herkes ɑnlɑr, sevdiğinin kıymetini… Amɑ gidince, Amɑ bitince, Amɑ ölünce… Kısɑcɑ; İş işten geçince!

çelik kapı çeyiz

Cevapla

“Kim KiminLe Nerde ? Napıyor ?” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir