KIVANÇ TATLITUĞ7 ÇOK KIRGIN!

Cevapla
Kullanıcı avatarı
moments
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Mesajlar: 5033
Kayıt: 14 Ağu 2008, 19:14
Konum: Almanya
İletişim:

KIVANÇ TATLITUĞ7 ÇOK KIRGIN!

Mesaj gönderen moments » 07 Eki 2008, 15:36

Resim
KIVANÇ TATLITUĞ7 ÇOK KIRGIN!

'Akasya Durağı'nın Genç Yıldızı Berk Oktay, Hem Oyunculuk Kariyeri Hem de Özel Hayatı Hakkında Açıklamalar da Bulundu.

'AKASYA DURAĞI'NIN GENÇ YILDIZI BERK OKTAY, HEM OYUNCULUK KARİYERİ HEM DE ÖZEL HAYATI HAKKINDA AÇIKLAMALAR DA BULUNDU. ŞOV DÜNYASININ İKİYÜZLÜLÜĞÜNDEN DEM VURAN GENÇ OYUNCU, KIVANÇ TATLITUĞ'LA KÜS OLDUĞUNU AÇIKLADI: 'KIVANÇ'LA ÇOK İYİ DOSTUK AMA ŞİMDİ DARGINIZ. ÇÜNKÜ BU CAMİADA DOSTLUKLARIN ARASINA MADDİ ŞEYLER GİRİYOR. KIVANÇ'LA BU NEDENLE DARGINIZ DEMİYORUM AMA SONUÇTA OYNUYORUZ HEPİMİZ. KİMSE GERÇEK KİMLİĞİYLE OLAMIYOR MALESEF.'
Berk Oktay, podyum dünyasına ateş püskürdü. İşte öfkeli sözler.

Tatlı Bela Fadime' dizisi biter bitmez 'Akasya Durağı'nde rol almaya başladınız. Tatil yapmaya fırsat bulabildiniz mi?

Hayır, tatil yapamadım. 'Tatlı Bela Fadime'de armatörü oynuyordum şimdi ise bir taksiciyi canlandırıyorum. Takım elbiselerimi çıkardım, taksi şoförüne uygun kıyafetler giydim. Sette ilk geldiğim de kimseyi tanımıyordum. Bir tek

Melek Abla'yı (Baykal) önceden tanıyordum. Bana zamanında da çok destek vermiştir kendisi. Daha sonra rol arkadaşlarımla kaynaştım. Mesela Seda Sayan'la yaptığı evlilik yüzünden Onur'a (Şan) kimi insanlar önyargıyla yaklaşıyorlar fakat Onur, o kadar delikanlı o kadar düzgün bir adamki bu önyargıların hepsini silip atabiliyor.

'Akasya Durağı'nda canlandırdığınız Murat karakterinden bahseder misiniz?

Murat, hukuk fakültesinde öğrenci. Hem okul harçlığını çıkarabilmek hem de annesine bakabilmek için taksi durağında çalışıyor. Bu arada durakta çalışan taksicilerin hukuksal problemlerine de yardımıcı oluyor. Bir de taksideki tek kadın şöfor olan Melahat'in kızı Tuğçe ile aşk yaşıyor.

Peki, Murat ve Tuğçe nasıl tanışıyor?

İkisi de aynı okula gidiyor. Bir gün okulda çarpışıyorlar ve Tuğçe'nin üzerine çay dökülüyor. Tuğçe ilk başta taksicilik yaptığı için Murat'ı beğenmiyor. Murat da çok gururlu bir çocuk. Her karşılaşmalarında bakışmaları oluyor. Daha sonra zamanla Tuğçe, Murat'a aşık oluyor. Ve ilişkileri başlıyor. Ve her Türk filminde olduğu gibi bu ilişkide de pürüzler oluyor.

Bu pürüzler sırf Türk filmlerinde değil, yabancı filmlerde de olabiliyor.

Doğru ama Türk filmleri özgün olamıyor malesef. Senaristlerimiz de kalıplaşmış mantıklar var. Bizim dizimizde de Murat'ın eski sevgilisi ortaya çıkıyor ve 'hamileyim' diyor. Tuğçe de Murat'ı terk ediyor. Murat, Tuğçe'nin peşinde koşmak yerine 'Bebeğime sahip çıkacağım' diyor.

Sürücülüğün kadını erkeği olmaz

Diziye başlamadan önce taksicileri gözlemlediniz mi?

Görüşme gününden sonra arabamı park ettim nereye gidiceksem taksiyi tercih ettim. Onları gözlemleme fırsatı buldum. Günümüzde taksiciler hayatlarından memnun değiller, en çok korsan taksilerden şikayetçiler.

Bu süreçte hiç kadın bir sürücüyle karşılaştınız mı?

Hayır karşılaşmadım. Ama karşılaşmak isterdim sonuçta alışıla gelmiş bir durum değil. Bence sürücülüğün kadını erkeği olmaz. Erkekler de hata yapabiliyor.

- 2003'te Best Model birincisi oldunuz. Modellikten oyunculuğa geçişiniz nasıl oldu?

Askere gitmeme 12 gün kala Türker İnanoğlu'ndan 'Oyun Bitti' adlı dizi için teklif geldi. Kontrat yaptık. Bu dizide Azra Akın'la birlikte başrol oynadım. Kıvanç'tan (Tatlıtuğ) dolayı Azra zaten yakın arkadaşımdı. Gerçi şimdi Kıvanç'la da dargınız.

Aranızdaki dargınlığın nedeni nedir?

Bizim piyasa da dargınlıklar oluyor. Şov dünyasındakiler yalnız insanlarız. Dostum dediğim iki kişi vardır o da camia dışındandır. Çünkü bu camiada dostlukların arasına maddi şeyler giriyor. Kıvanç'la bu nedenle dargınız demiyorum ama sonuçta oynuyoruz hepimiz. Kimse gerçek kimliğiyle olamıyor malesef.

Sinema filminde rol almak hayalleriniz arasında mı?

Geçen sene ciddi olarak bir sinema teklifi geldi. Fransız-Türk ortak yapımı bir filmdi. Fransız bir kız ile Türk erkeğinin imkansız aşk hikâyesi anlatıyordu. Ancak 'Akasya Durağı' projesi daha çok aklıma yattığı için tercih etmedim. Sinema için doğru zamanı kolluyorum. Şener Şen, Nehir Erdoğan, Nurgül Yeşilçay, Meltem Cumbul, Sanem Çelik, Murat Han gibi isimlerle aynı filmde oynamak çok isterim.

Pilates hocamın kızına aşığım

Dizide aşk yaşadığınız Tuğçe'yi canlandıran Zeynep Dörtkardeşler'le aranız nasıl?

En başta söyleyeyim bir dizi aşkı yok. Çünkü Zeynep'in beraber olduğu insan benim çok eski bir arkadaşım. Anlayacağınız Zeynep bana emanet. Karşı cinsime hiç güvenemiyorum malesef. Bu yüzden özel hayatımda da çok aceleci davranmıyorum. Sevgiden ziyade saygıya güveniyorum.

Şu an hayatınızda biri var mı?

Çok yeni bir ilişkim var. Fakat bu kişiyi tanımıyorsunuz. Gerçi tanınmış biriyle de ilişkim oldu.

Bu kişiyi açıklayacak mısınız?

İsmini açıklarsam o kişi, benim üstümden reklam yapmaya çalışıyor diyecek. Ayrıca şuan ki ilişkime nazar değmesin diye konuşmak istemiyorum. Sevgilim, pilates hocamın kızı.

Bu röportajdan sonra pilates hocan seni derslere almazsa...

Biliyor zaten kızıyla beraber olduğumuzu. Ancak ilişkimiz başladığından beri derslerde bacaklarımı biraz daha fazla ayırıyor, biraz daha fazla terliyorum.

Son olarak söylemek istediğiniz bir şey var mı?

Facebook'a üyeliğim yok. Bazı şahıslar Facebook'ta adıma üyelikler açılıp, benim adıma konuşuyorlar. Bu kişilere kimse inanmasın lütfen.

Sert ve ketummundur

Canlandırdığınız Murat karakteriyle Berk Oktay arasındaki farkları sorsam...

Aramızda çok farklar var. Murat da olaylar karşısında sert durabiliyor ama ben daha sert ve ketum bir kişiyimdir. En azından ben eski bir sevgilim bana gelip hamile olduğunu söylese, tutar kolundan doktora götürürüm. Ama Murat bunu düşünemiyor.

- 'Akasya Durağı'nda Murat, sevgilisi Tuğçe'den çok çekiyor. Bir önceki dizininiz 'Tatlı Bela Fadime'de canlandırdığınız Levent'te sürekli Fadime'nin peşinden koşmak zorunda kalıyordu. Nedir bu durum, kaderiniz mi kadınlardar çekmek?

Evet, Levent'in başına gelmeyen kalmamıştı. Karısı Fadime sürekli onu terk ediyordu. Şimdi canlandırdığım Murat karakteri ise sevgilisi Tuğçe'nin peşinden koşuyor. Alıştım artık, iki dizidir kadınlardan çekiyorum.
Ve… Birgün herkes ɑnlɑr, sevdiğinin kıymetini… Amɑ gidince, Amɑ bitince, Amɑ ölünce… Kısɑcɑ; İş işten geçince!

çelik kapı çeyiz

Cevapla

“Kim KiminLe Nerde ? Napıyor ?” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir