İSTANBUL MİLLETVEKİLİ YAĞMURDERELİ VEFAT ETTİ

Cevapla
Kullanıcı avatarı
moments
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Mesajlar: 5033
Kayıt: 14 Ağu 2008, 19:14
Konum: Almanya
İletişim:

İSTANBUL MİLLETVEKİLİ YAĞMURDERELİ VEFAT ETTİ

Mesaj gönderen moments » 07 Eki 2008, 16:05

istanbul-milletvekili-yagmurdereli-vefat-etti_o.jpg
Osman Yağmurdereli
istanbul-milletvekili-yagmurdereli-vefat-etti_o.jpg (44.79 KiB) 893 kere görüntülendi
´
İSTANBUL MİLLETVEKİLİ YAĞMURDERELİ VEFAT ETTİ

AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Yağmurdereli'nin Ölümü Üzerine, Doktoru Keramettin Şah, Basına Açıklama Yaptı.

AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Yağmurdereli'nin ölümü üzerine, doktoru Keramettin Şah, basına açıklama yaptı.
Osman Yağmurdereli'nin ölümüyle igili açıklama yapan doktoru Keramettin Şah, Yağmurdereli'nin saat 02:00 sıralarında kalbinin durduğunu söyledi. Yaklaşık 25 dakika hayata döndürmeye çalışmalarına rağmen Yağmurdereli'nin kurtarılamadığını belirten Şah, "Metastatik bağırsak kanseri olan ve 11 Temmuz'dan beri safra yollarında enfeksiyon nedeniyle hastanemizde tedavi gören Osman Yağmurdereli, dün saat 05.30 sıralarında solunum yetmezliği nedeniyle yoğun bakıma alındı. Çoklu organ yetmezliğine giren ve yapay solunum desteği gören hastamızda bu gece 02.00 sularında kalp durması gelişti. Yapılan bütün müdahalelere rağmen saat 02.25'te sayın Yağmurdereli'yi kayettik. Kendisine Allah'tan rahmet, yakınlarına ve tüm sevenlerine sabır diliyoruz" açıklamasında bulundu.


Bu arada, Yağmurdereli'nin ölüm haberinin duyulması ile, siyaset ve sanat dünyasından sevenleri hastaneye gelmeye başladı. Televizyon programcısı Armağan Çağlayan ve şarkıcı Davut Güloğlu hastaneye geldi. Armağan Çağlayan, üzüntüsünden konuşamazken, Davut Güloğlu, Yağmurdereli'yi, "Babam gibiydi. Çok iyi bir insandı. Hayat doluydu." şeklinde anlhatarak "Onu kaybettiğimize inanamıyorum." dedi.

Yağmurdereli'nin hayatını kaybetmesiyle Başbaka Yardımcısı ve Devlet Bakanı Hayati Yazıcı da hastaneye geldi. Hastaneye girerek, Yağmurdereli'in ölümü konusunda bilgi alan Yazıcı, hastane çıkışı yaptığı açıklamada, Yağmurdereli'nin ölüm haberini, oğlunun internetten gördüğünü ve kendisine söylediğini, bunun üzerine de derhal hastaneye geldiğini belirtti. Yazıcı, "Allah'tan rahmet diliyoruz. Maddi durumu iyi olmayan sanatçılarla ilgili projesi vardı. Bunu gerçekleştirmek için çalışmalara başlayacaktık. Ancak hastalığı nüksedince bu proje gerçeklleşemedi. Hayat dolu bir insandı. Hepimizin başı sağ olsun" dedi.

Yağmurdereli'nin hastanede bekleyen yakınları, bir süre sonra evlerine döndü.
Ve… Birgün herkes ɑnlɑr, sevdiğinin kıymetini… Amɑ gidince, Amɑ bitince, Amɑ ölünce… Kısɑcɑ; İş işten geçince!

çelik kapı çeyiz

Cevapla

“Kim KiminLe Nerde ? Napıyor ?” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir