'HAYATIMIN EN MUTLU ANIYDI'

Cevapla
Kullanıcı avatarı
moments
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Mesajlar: 5033
Kayıt: 14 Ağu 2008, 19:14
Konum: Almanya
İletişim:

'HAYATIMIN EN MUTLU ANIYDI'

Mesaj gönderen moments » 07 Eki 2008, 14:16

hayatimin-en-mutlu-aniydi_o.jpg
SİBEL CAN
hayatimin-en-mutlu-aniydi_o.jpg (40.78 KiB) 613 kere görüntülendi
'HAYATIMIN EN MUTLU ANIYDI'

Orhan Pamuk'un 'Masumiyet Müzesi' Romanı 'Hayatımın En Mutlu Anıymış, Bilmiyordum' Cümlesiyle Başlıyor. 'Peki Sizin Hayatınızın En Mutlu Anı Neydi?' İşte Ünlülrin Cevapları:

Orhan Pamuk'UN 'MASUMİYET MÜZESİ' ROMANI 'HAYATIMIN EN MUTLU ANIYMIŞ, BİLMİYORDUM' CÜMLESİYLE BAŞLIYOR. 'PEKİ SİZİN HAYATINIZIN EN MUTLU ANI NEYDİ?' İŞTE ÜNLÜLRİN CEVAPLARI:
HANDE ATAİZİ

Ödülü elime aldığım an

1996'da Mum Kokulu Kadınlar ile Altın Portakal kazandım. Bu tür ödüllerin ne kadar değerli olduğunun farkında olmadığımdan mı yoksa heyecandan mı, bilmiyorum: Meğer Altın Portakal'ı havaya kaldırdığım zaman hayatımın en mutlu anıymış; yeni anladım.


BURCU GÜNEŞ

Manço'nun anonsu

Bodrum'da Barış Manço'nun alt solisti olarak sahneye çıkmıştım. Bana 'Seyirciler benim için geldi. Ama eminim senin ilk solo konserin daha kalabalık olacak' dedi. Dediği de çıktı. Bu anı unutamam.

OYA BAŞAR

Anne olduğum an

Annelik bambaşka bir duygu. Kızım alınacak ama ilk kez anne olunduğu an, unutulmaz. Benim en mutlu olduğum an, ilk çocuğum Umut'u doğurduğum andır.

SİBEL CAN

Alkışları duyunca

İlk kez assolist olarak Maksim'de sahneye çıktığım, alkışları duyduğum an... Her alkış büyük heyecan yaratır ama duyduğum hiçbir alkış, o ilk alkışlar gibi etki bırakmadı bende.

ATİLLA SARAL

Motorla ilk tur

Motosiklet çocukluğumdan beri tutkumdu. Bugüne kadar birçok motorum oldu Ama en mutlu anım, 18 yaşımda ilk motorumu aldığım andı...

RAGIP SAVAŞ

Kızımla ilk uyku

Hayatta en mutlu olduğum an kızımın yanımda benimle birlikte uyuduğu ilk zamanmış. Kızım ve benim için bu bir ilkti. Bu nedenle kızımla uyuduğum o gece, hayatımın en mutlu anıydı.

EMRAH

Ehliyetimle ilk

Hayatımın en mutlu anı, ehliyetimi ilk aldığım zamandı. Tek başıma trafiğe çıkmanın mutluluğu unutulmayacak kadar büyüktü.[/b]
Ve… Birgün herkes ɑnlɑr, sevdiğinin kıymetini… Amɑ gidince, Amɑ bitince, Amɑ ölünce… Kısɑcɑ; İş işten geçince!

çelik kapı çeyiz

Cevapla

“Kim KiminLe Nerde ? Napıyor ?” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir